kalendář Klekání 2022

kalendář Klekání 2022

Vážený milovníku strašidelna…

Ano, právě ty! Dnes pro tebe sice nemáme novou epizodu, zároveň ale máme něco důležitého na srdci.

Připravovat podcast Klekání nás nesmírně baví a moc si ceníme i všech pozitivních reakcí, kterých se nám v rámci něj dostává. Zároveň ale musíme přiznat, že je to nesmírná fuška. Každá epizoda vyžaduje stovky hodin společné práce, od napsání původního příběhu přes namluvení a komplikované namíchání až po přípravu originální ilustrace. A jak si možná i ty posledních pár měsíců všímáš, už si to na nás začíná vybírat svou daň. Z tvorby aktuální třetí řady, která pro nás měla být tradičním podzimním sprintem, se totiž pomalu ale jistě stává spíše vytrvalostní maraton.

Ze všeho nejdřív bychom tě ale rádi uklidnili: Nechceme totiž do našich strašidelných příběhů cpát reklamy ani žádné sponzory. Víme, že to by jejich unikátní atmosféru dokonale zničilo. Proto jsme se snažili najít originální způsob, jak ti dát nejen možnost náš podcast finančně podpořit, ale jak ti zároveň výměnou za to nabídnout něco skutečně zajímavého.

A proto jsme dali dohromady originální kalendář Klekání pro rok 2022, který obsahuje nejen všechno, ke kalendáři patří – včetně vyznačení různých strašidelných výročí nebo událostí – ale k tomu i hned třináct originálních ilustrací z našich strašidelných příběhů.

Více informací o kalendáři najdeš na webu klekání.cz/kalendář, kde si ho můžeš rovnou i objednat. A pokud se rozhodneš nás takovým nákupem skutečně podpořit, abychom se i v budoucnu mohli Klekání věnovat tak, jak si to tento projekt podle nás zaslouží, budeme ti neskonale vděční.

Pokud ale pro tebe papírový kalendář není to pravé ořechové, nevadí! Jak zmiňujeme na konci každé epizody, podpořit nás můžeš i nákupem plakátu nebo rovnou i konkrétním finančním darem buďto skrze náš web nebo nově i na Pickey.cz.

I když se nás ale rozhodneš finančně nepodpořit, nevadí. I tak si moc vážíme toho, že nás posloucháš, a proto doufáme, že se zase brzy uslyšíme u další strašidelné epizody. A kdy že to bude? No přece jako vždy… večer… po západu slunce… po klekání.

666 CZK
skladem

chceš nám přispívat pravidelně? podpoř nás na Pickey!