Svět kolem nás je strašidelné místo. Tak strašidelné, že je na život v něm občas třeba trénovat z bezpečí našich sluchátek.

Klekání je podcastová antologie od Kristýny Hladíkové, Václava Urbánka a Tomáše Sobela, autora marketingového podcastu Vaše jméno je vaše značka. Od října 2019 vydáváme sérii krátkých hororových příběhů v žánrech sci-fi, fantasy, folkloru a pohádek. Každou z už vydaných epizod si můžeš poslechnout jak na našem webu, tak například i skrze aplikace jako iTunes, Spotify či Google Podcasts.

Pokud se ti naše práce líbí, neboj se nám o tom dát vědět třeba na našem Facebooku či Twitteru, kde můžeš zároveň sledovat aktuality o nově chystaných epizodách. Přímo kontaktovat nás také lze přes e-mail  podcast@klekani.cz a pokud bys chtěl naši práci finančně podpořit, můžeš si v našem strašidelném krámku zakoupit originální plakáty k jednotlivým epizodám, které pro nás připravuje řada ilustrátorů a umělců z České republiky i ze Slovenska.

Podpoř nás na Patreonu a získej všechny povídky bez reklam! Jako bonus 114 namluvených pohádek

Tomáš Sobel

Tomáš Sobel

Štítí se vzorců přírodně vytvořených děr a nekvalitního audia při nahrávání.

Kristýna Hladíková

Kristýna Hladíková

Bojí se psychických nemocí, lhaní, toxoplazmózy a Jaroslava Flégra.

Václav Urbánek

Václav Urbánek

Děsí se davového smýšlení, stísněných prostor a davového smýšlení ve stísněných prostorách.

Martin Hanschild

Martin Hanschild

Plné gate má len z hadích klaunov. Rovnako ako Batman. Lego Batman.

Napsali o nás…

Jak se projekt Klekání líbí posluchačům nebo co o něm napsaly různé české weby? Pokud chceš náš podcast i ty podpořit psanou referencí nebo máš případně i nějakou připomínku či dotaz, neboj se k tomu využít sociální sítě Facebook a Twitter nebo nám rovnou napsat prostřednictvím kontaktního formuláře.

toto pole nevyplňujte, slouží jen pro ověření K vypočtenému výsledku přičti ještě trojku